Школа №25 ім. М.О.Щорса м.Житомира
 Українська версіяРусская версия17.02.19 3:46  
Колектив ліцею > Кафедра вчителів хімії, біології, географії, економіки, основ здоров'я
Буданова В.П.

Буданова Валерія Павлівна - вчитель географії та економіки, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Працює над проблемною темою: "Використання проблемного підходу до вивчення фізичної географії".


Валерія Павлівна навчає дітей творчого мислення, вміти аналізувати сучасні екологічні проблеми, шукати шляхи раціонального вирішення цих проблем у сучасному житті. Навчає дітей впевненості у власному виборі, пристосованості до швидкої зміни сучасного життя, вміти відстоювати власну думку, аргументовано підтримувати її. На уроках Валерія Павлівна постійно підтримує інтерес до свого предмету, використовуючи сучасні форми і методи інтерактивного навчання; готує дітей до свідомого професійного вибору. Вчитель у своїй роботі використовує різні інноваційні технології, але найбільш широко впроваджує роботу з обдарованими дітьми.

Під час викладання курсу географії та економіки Валерія Павлівна звертає увагу на раціональне використання природних ресурсів Житомирщини, впроваджуючи спільну роботу ліцею та вищих навчальних закладів: ЖДУ ім. І.Я.Франка, Технологічного університету, Європейського університету, обласної туристичної станції дітей та молоді, зі "Срібною вежею" та музеями міста.

Валерія Павлівна неодноразово була нагороджена грамотами міського та обласного відділу освіти, грамотою Міністерства освіти України, значком "Відмінник освіти".

Плідна праця вчителя дає свої результати. Щорічно діти, яких навчає Валерія Павлівна, стають переможцями і призерами міських, обласних олімпіад з географії та економіки.

Склад кафедри вчителів хімії, біології, географії, економіки, основ здоров'я:
Ковальчук С.Д. (завідувач кафедри), Буданова В.П., Войналович С.В., Кесслєр Т.В., Кравець Н.М., Тарасун Н.П.


Опубліковано на сайті: 31.05.2007

Карта сайту

Фотогалерея

http://pro.zhytomir.info
Що Ви знаєте про своє рідне місто?


Про Житомир і не тільки...


Украинский портАл