Школа №25 им. Н.А.Щорса г.Житомира
 Українська версія21.07.17 1:42  
Дошка пошани > Призери

  2003   2004   2006   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017

2005-2006 н.р.

Академічна обдарованість (олімпіади усіх рівнів):

  • Сівченко Олександр, 9-А кл. - І місце у міській олімпіаді з математики;

  • Кіпніс Олександр, 11-А кл. - І місце у міській олімпіаді з математики;

  • Чепєра Ольга, 9-Г кл. - І місце у міських олімпіадах з історії та біології;

  • Кривенко Аліна, 8-В кл. - І місце у міській олімпіаді з географії;

  • Алескеров Рустам, 7-Б кл. - II місце у міській олімпіаді з фізики;

  • Оніщук Олександр, 7-А кл. - II місце у міській олімпіаді з фізики;

  • Попіль В'ячеслав, 9-А кл. - II місце у міській олімпіаді з праці;

  • Бойко Ірина, 10-В кл. - II місце у міській олімпіаді з фізики;

  • Кіпніс Олександр, 11-А кл. - III місце у міській олімпіаді з фізики;

  • Заєць Олег, 8-В кл. - III місце у міській олімпіаді з історії;

  • Патинський Олександр, 11-А кл. - III місце у міській олімпіаді з англійської мови;

  • Турська Вікторія, 9-Б кл. - III місце у міській олімпіаді з географії;

  • Бузань Олександр, 11-А кл. - III місце у міській олімпіаді з географії;

  • Тихонова Ганна, 8-В кл. - III місце у міській олімпіаді з біології;

  • Степчина Тетяна, 10-Б кл. - III місце у міській олімпіаді з біології;

  • Бабич Олег, 11-Б кл. - III місце у міській олімпіаді з праці.


    Інтелектуальна обдарованість (МАН):

  • Команда учнів 10-11-х кл. - І місце інтелектуальної гри "Менеджер" регіональний рівень;

  • Громико Юлій, 10-В кл., секція "Мультимедійні системи, комп'ютерна графіка";

  • Коваленко Олександра, 11-А кл., секція "Математика";

  • Рудницька Ірина, 11-Б кл., секція "Психологія";

  • Дорожинська Вікторія, 11-Б кл., секція "Психологія";

  • Дем'янюк Марина, 11-Б кл., секція "Екологія";

  • Макарова Анастасія, 9-А кл., секція "Екологія";

  • Яковець Ганна, 10-В кл., секція "Математика";

  • Хомяк Людмила, 8-Г кл., секція "Фольклор".


    Творча обдарованість (конкурси):

  • Учні 3-А кл. (вч. Черникова І.І.) - лауреати міського етапу "Барви Полісся" ;

  • Зубрицька Анастасія, Венгловська Олександра 9-А кл. - І місце Всеукраїнська конференція ЮНЕСКО;

  • Ожоженко Дмитро, 5-А кл. - І місце міського етапу конкурсу технічної творчості "Моя перша модель";

  • Близнюк Юлія, 5-А кл. - III місце міського етапу конкурсу технічної творчості "Моя перша модель";

  • Попіль В'ячеслав, 9-А кл. - І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу творчих робіт до "Шевченківських днів";

  • Зайченко Вікторія, 9-Г кл. - III місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу творчих робіт до "Шевченківських днів";

  • Миронов Андрій, 8-А кл. - І місце міського етапу конкурсу творчих робіт до Дня соборності України;

  • 7-А клас, - І місце міського етапу творчого конкурсу "Знай, умій, фантазуй";

  • Оніщук Олександр, 7-А кл. II місце у конкурсі "Знай, умій, фантазуй";

  • Петриді Святослав, 7-А кл. - лауреат Всеукраїнського конкурсу дитячих робіт з історії і культури Греції;

  • Команда "ЮНЕК" - III місце в міському конкурсі-огляді екологічних агітбригад;

  • Круківська Катерина, 11-Б кл. - II місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу творчих робіт "Мої права";

  • Луференко Ілля, 5-А кл. - II місце міського конкурсу малюнків "Намалюй своє місто";

  • Кривенко Аліна, 8-В кл. - II місце в номінації "Поезія" міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Вірю в майбутнє твоє, Україно!";

  • Венгловська Олександра, 9-А кл. - І місце в номінації "Журналістика";

  • Мазітова Анастасія, 6-Е кл. - II місце міського конкурсу творчих робіт "Світ очима дітей";

  • Колективна робота 5-А кл. - III місце конкурсу "Світ очима дітей", "Наш клас - одна сім'я";

  • І, II, III місця на міському конкурсі малюнків "Чужого СНІДу не буває";

  • Колективна робота учнів 3А класу "Дорога до храму" (соломка). Керівники: викладач педуніверситету Ямчинська Г.В. та вчитель ліцею №25 Чернікова І.І. На міському конкурсі "Барви Полісся" робота відмічена, як краща, подана до перегляду на обласний конкурс "Барви Полісся";

  • Бриксін Сергій (10В), Зазимко Степан (10В), Лісовський Андрій (10Б), Горбачов Свген (11Б), Фірчук Олександр (11А), Чудновський Артур (9В), Іванов Денис (9В) - І місце, міські змагання по баскетболу серед шкіл міста .




    Опубликовано на сайте: 31.05.2007

    Карта сайта

    Фотогалерея

    http://pro.zhytomir.info
    Что Вы знаете о своём родном городе?


    Про Житомир і не тільки...


    Украинский портАл