Школа №25 ім. М.О.Щорса м.Житомира
 Українська версіяРусская версия19.02.19 22:51  
Колектив ліцею > Кафедра вчителів хімії, біології, географії, економіки, основ здоров'я
Кесслєр Т.В.

Кесслєр Тетяна Вікторівна - вчитель біології, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Працює над проблемною темою: "Актуалізація пізнавальної діяльності учнів на уроках біології".


Тетяна Вікторівна навчає учнів творчо мислити, умінню аналізувати одержану інформацію, аргументовано захищати власну точку зору, критично ставитися до джерел інформації, вчитися розуміти інших людей і співпрацювати з ними. Закладає навички самоосвіти.

У цьому напрямку Тетяна Вікторівна використовує різні напрямки активізації пізнавальної діяльності учнів: дискусії, конференції, семінари, інтерактивні вправи. Працює за такими інноваційними освітніми технологіями: коопероване навчання, адаптивне навчання. Використовує авторські активні методи навчання: презентація знань, рейтингове опитування, комплексні заліки, змагання, КВК та інші. Дані методи вчитель використовує з метою формування інтересу до предмету та зменшення стресового навантаження на учнів.

Впродовж багатьох років Кесслєр Т.В. працює з обдарованими учнями міста на міжшкільних факультативах та за авторськими програмами, що дає вагомі результати у міських, обласних, Всеукраїнських предметних олімпіадах з біології та МАН.

Є активним членом творчої групи вчителів біології міста та області. Охоче передає власний досвід вчителям міста та області; виступає з презентацією власного досвіду перед директорами, завучами, методистами м. Житомира.

Склад кафедри вчителів хімії, біології, географії, економіки, основ здоров'я:
Ковальчук С.Д. (завідувач кафедри), Буданова В.П., Войналович С.В., Кесслєр Т.В., Кравець Н.М., Тарасун Н.П.


Опубліковано на сайті: 31.05.2007

Карта сайту

Фотогалерея

http://pro.zhytomir.info
Що Ви знаєте про своє рідне місто?


Про Житомир і не тільки...


Украинский портАл