Школа №25 ім. М.О.Щорса м.Житомира
 Українська версіяРусская версия19.02.19 22:36  
Колектив ліцею > Методичне об'єднання класних керівників

Виховання - діалог поколінь, або процес народження людяності.

Виховна система в ліцеї — цілісний організм, який формується в процесі інтеграції основних компонентів (мети, суб'єктів виховання, їхньої діяльності, спілкування, кадрового потенціалу, матеріальної бази), що сприяє духовному розвиткові і саморозвиткові особистості.

У нашу школу приходять діти із сімей різного соціального статусу, з різними характерами, здібностями. За 11 років ми маємо "виліпити" з дитини досконалу творчу особистість, підготувати її до самостійного життя. Тому мета наших педагогів — виявити здібності, якими наділені ліцеїсти, і перетворити їх на якості, що допоможуть їм визначити свою подальшу діяльність, знайти себе.

Основний зміст виховної роботи визначає методичне об'єднання класних керівників (складається з 42 педагогів), голова методичного об'єднання - Мазяр О.Г.

Сьогодні в ліцеї все більше уваги приділяється громадянському, морально-естетичному, правовому виховання ліцеїстів, на традиціях українського народу; ведеться профорієнтаційна робота з підготовки молоді до розбудови держави, відродження рідного краю. Кожен із цих напрямів роботи здійснюється на основі реального взаємовпливу навчального процесу і позакласної роботи, з урахуванням специфіки рівня розвитку ліцеїстів.


Опубліковано на сайті: 31.05.2007

Карта сайту

Фотогалерея

http://pro.zhytomir.info
Що Ви знаєте про своє рідне місто?


Про Житомир і не тільки...


Украинский портАл