Школа №25 ім. М.О.Щорса м.Житомира
 Українська версіяРусская версия19.02.19 22:45  
Колектив ліцею > Кафедра вчителів хімії, біології, географії, економіки, основ здоров'я
Ковальчук С.Д.

Ковальчук Світлана Дмитрівна - вчитель хімії, вчитель І категорії.

Працює над проблемною темою: "Використання інноваційних форм і методів роботи на уроках хімії".


Педагогічне кредо - всі справи творчо.

Світлана Дмитрівна володіє традиційними і нетрадиційними форматами і методами роботи, вчить дітей критично мислити, здобувати ґрунтовні знання з хімії, вміти використовувати ці знання на практиці. Широко застосовує міжпредметні зв'язки із суміжними дисциплінами, здійснює історичний підхід до викладання предмету. Розвиває творчу особистість учнів, спонукає до співпраці дітей і вчителя.

В цьому напрямку Світлана Дмитрівна використовує інноваційні освітні технології: технологію кооперованого навчання, інформаційну технологію та технологію проектного навчання, застосовує різноманітні методи активізації пізнавальної діяльності учнів: диспути, конференції, семінари, метод розв'язання проблеми, інтерактивні вправи "Мозковий штурм", "Акваріум", "Карусель" та інші.

Дані методи вчитель використовує не тільки на уроках, але й при підготовці до міських, обласних олімпіад, конкурсів, турнірів.

Світлана Дмитрівна розробила дидактичні матеріали до кожного уроку з курсу органічної хімії, авторські уроки, видала посібник для роботи з обдарованими дітьми.

В 2006 році стала переможцем у міському етапі конкурсу "Вчитель року - 2006" в номінації "Хімія". Виборола II місце в обласному конкурсі "Вчитель року - 2006". Своїм досвідом Світлана Дмитрівна щиро ділиться з колегами як в ліцеї (на педагогічних радах, семінарах-практикумах, засіданнях науково-методичної кафедри, проблемної групи, методичного об'єднання), де очолює методичне об'єднання вчителів дисциплін природничого циклу, так і в місті та області, де є постійним членом творчої групи вчителів хімії.

Склад кафедри вчителів хімії, біології, географії, економіки, основ здоров'я:
Ковальчук С.Д. (завідувач кафедри), Буданова В.П., Войналович С.В., Кесслєр Т.В., Кравець Н.М., Тарасун Н.П.


Опубліковано на сайті: 31.05.2007

Карта сайту

Фотогалерея

http://pro.zhytomir.info
Що Ви знаєте про своє рідне місто?


Про Житомир і не тільки...


Украинский портАл