Школа №25 ім. М.О.Щорса м.Житомира
 Українська версіяРусская версия17.02.19 4:01  
Колектив ліцею > Кафедра вчителів математики, інформатики, фізики, астрономії та креслення
Красуцька Л.В.

Красуцька Людмила Володимирівна - учитель вищої категорії, "Старший учитель", педагогічний стаж – 18 років. Основне навантаження – класи з поглибленим вивченням математики.

Педагогічне кредо: "Творчість, науковість, постійний пошук, любов до дітей - запорука успіху вчителя".


Ерудиція педагога, глибокі знання з фаху, методики, вікової психології та фізіології, органічне поєднання традиційних та інноваційних методів навчання є підгрунтям для глибоко продуманих, різноманітних за структурою, логічно побудованих, спрямованих на всебічний розвиток особистості дитини уроків, які будуються на основі співробітництва вчителя та учнів. На уроках комплексно розв’язуються завдання освіти, розвитку та виховання, що досягається шляхом використання методів проблемного навчання, диференціації навчання, поєднання фронтальної, індивідуальної та групової форм організації навчального процесу, озброєння учнів методами самостійної науково-дослідницької роботи, включення в окремі етапи уроку історичного матеріалу, зокрема з розвитку математики в Україні.

Активізації пізнавальної діяльності учнів сприяють також прикладна спрямованість навчального процесу, вміле використання міжпредметних зв’язків, значна позакласна робота з предмету.

Красуцька Л.В. розробила програму випереджувального вивчення математики та систему тематичних контрольних робіт для 5-7 класів. Має друковані статті у фахових виданнях. ЇЇ учні постійно є переможцями і призерами міських та обласних етапів олімпіад з математики, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Людмила Володимирівна неодноразово є членом журі міських олімпіад, обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН; проводила апробацію підручника математики (для 6-го класу) від видавництва "Освіта"; є членом апеляційної комісії ЖДУ ім. І. Франка, членом рецензійної комісії підручників від МОН України. Своїм досвідом Красуцька Л.В. щиро ділиться з колегами ліцею, міста та області.

Склад кафедри вчителів математики, інформатики, фізики, астрономії та креслення:
Пендерецька Н.А. (завідувач кафедри), Жевако С.О., Ільченко М.Л., Кондратюк Г.О., Красуцька Л.В., Кузьменко Г.Р., Нужда Л.Б., Оксюківська А.В., Пузовікова О.П., Солодка С.П., Ставська Н.І., Таргонська С.І.


Опубліковано на сайті: 31.05.2007

Карта сайту

Фотогалерея

http://pro.zhytomir.info
Що Ви знаєте про своє рідне місто?


Про Житомир і не тільки...


Украинский портАл