Школа №25 ім. М.О.Щорса м.Житомира
 Українська версіяРусская версия17.02.19 3:11  
Наш ліцей > Виховна модель

Колектив ліцею № 25 ім. М.О.Щорса м. Житомира, віддаючи належне попереднім пріоритетам педагогіки, розробив власну систему завдань, форм і методів виховання, що втілилась у такі виховні проекти: "Я і Україна", "Я - особистість", "Я і ми", "Я, Земля, Всесвіт", "Я і природа", "Ліцей та сім’я". Взаємодія класного керівника та учнів - головне у налагодженні виховних стосунків, від яких багато в чому залежать успішність діяльності педагогічного колективу, результативність процесу розвитку особистості та формування дитячого колективу, хороші контакти батьків і навчального закладу. Виховну роботу спрямовано на співпрацю з органами дитячого самоврядування. "Дитяче самоврядування — простір для розвитку особистості" - цей принцип вже 5-й рік втілюється в життя ліцею. Модель дитячого самоврядування ліцею охоплює 2-4 кл. - організація "Барвінчата", 5-8 кл. - "Країна Веселкова", 9-11 кл. - "Ровесник".

Як підтвердження своєї дієздатності модель дитячого самоврядування ліцею завоювала ІІ місце серед шкіл міста в 2002 році.

Школа № 25 керується інтересами і потребами дітей, прагне стати улюбленим місцем, де учні не лише вчаться, а й живуть повноцінним духовним життям.

Кредо класного керівника ліцею № 25 ім. М.О.Щорса - захист дитини, а це створює умови для вільного розвитку її духовних і фізичних сил.

Велика увага надається здоров’ю ліцеїста. Ці аспекти знайшли детальне відображення у комплексній програмі "Здоров’я". Ліцей — один із перших навчальних закладів області, де з 2000 року активно впроваджується Концепція освіти "рівний-рівному" щодо здорового способу життя.

Один із важливих напрямів виховної системи — виховання культурою. Для цього посилюємо культуротворчу функцію ліцею та намагаємося тісно співпрацювати з музеями міста, музичними, художніми школами, Будинком дитячої творчості юнацтва та молоді.

Випускником школи, а нині вчителем ліцею, Суржаном І.В. при Центрі дитячої творчості створено шоу-театр "КЛЕМ", який дає можливість дитині хоч на мить відчути себе зіркою. Уже понад 20 років для багатьох учнів ліцею шоу-театр став школою гармонійного розвитку, професійної майстерності, сходинкою до майбутньої кар’єри. Випускник ліцею Нечаєв О. керує молодшою групою колективу, залишаючись провідним солістом шоу-театру "КЛЕМ". За період діяльності колектив став широко відомим за межами області, здобуваючи перемоги в різних конкурсах. Позитивний результат маємо і від співпраці з Радою ветеранів міста, спілкою воїнів-інтернаціоналістів.

У нас працюють найрізноманітніші клуби, діяльність яких базується на самостійності у виборі тематики. Це: "Кругозір", "Муза", "Краєзнавець", "Ерудит", "Клем", "Пошук", "Демос", "Лідер".

У ліцеї створені умови для розвитку дитини через залучення її до занять музикою, мистецтвом, спортом, технічною творчістю. Діють гуртки художньо-естетичного спрямування, предметні та спортивні секції.


Опубліковано на сайті: 31.05.2007

Карта сайту

Фотогалерея

http://pro.zhytomir.info
Що Ви знаєте про своє рідне місто?


Про Житомир і не тільки...


Украинский портАл