Школа №25 ім. М.О.Щорса м.Житомира
 Українська версіяРусская версия19.02.19 22:35  
Наш ліцей > Впровадження сучасних технологій навчання

Згідно потреб сьогодення в ліцеї постійно зростає творча активність вчителів. Систематично видаються інформаційно-методичні збірники ліцею, частина матеріалів з яких публікується в освітянській пресі регіонального ("Педагогічна Житомирщина", методичний вісник міського управління освіти) та всеукраїнського (серія "Шкільний світ" та "Основа") рівнів.

Вчителями школи №25 розроблено понад 12 авторських програм:

  • спецкурсів;
  • шкільних та міжшкільних факультативів;
  • курсів за вибором;
  • робочі програми випереджувального вивчення математики;
  • дидактичні матеріали;
  • методичні рекомендації, програми для індивідуальної роботи з різними категоріями учнів, розробки авторських уроків, виховних заходів, класних годин;
  • 32 вчителі пройшли навчання та розробили проекти за програмою "INTEL. Навчання для майбутнього" з використанням інформаційно - комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів згідно з державним стандартом загальної середньої освіти;
  • розроблені спільні програми та інтерактивні курси з викладачами державного університету ім. І.Франка та Європейського університету менеджменту та бізнесу.
Всі матеріали, які розроблені вчителями ліцею, використовуються педагогами міста та області. Частина матеріалів занесена до обласної картотеки передового педагогічного досвіду, відзначена на Міжнародних виставках "Освіта-2004", "Освіта-2005".

Головні принципи діяльності педколективу – гуманізація, демократизм, єдність, індивідуалізація та диференціація у навчально-виховному процесі.

П’ятий рік житомирська школа №25 працює над впровадженням особистісно-зорієнтованої технології навчання та виховання, інтегрованих методів навчання. Педколектив створює умови для формування ціннісних орієнтацій учнів, становлення їхньої самосвідомості, розвитку загальних та спеціальних здібностей.

Належна організація науково-методичної роботи в ліцеї забезпечує всебічний розвиток і ріст педагогічної майстерності вчителів ліцею. На базі ліцею проводяться семінари міського та обласного рівня для керівного складу та вчителів - предметників навчальних закладів. Педагоги ліцею діляться своїм досвідом на сторінках ЗМІ, проводять апробацію навчально-методичних посібників та підручників, дидактичних матеріалів. Вчителі Литвин Є.М., Чернікова І.І., Кондратюк Г.О., Красуцька Л.В. є рецензентами фахових підручників видавництва "Освіта" при Міністерстві освіти та науки України. Вчителі Янчук І.Б., Кесслєр Т.В., Тарасун Н.П., Таргонська С.І., Нужда Л.Б., Халковська Т.С., Подкоритова З.В., Буданова В.П., Ковальчук С.Д. - постійні учасники творчих груп міста та області, співавтори методичних рекомендацій з викладання основ наук.

Випускники ліцею мають високий рейтинг в різних вищих навчальних закладах. Традиційно, вже у квітні-травні місяці, більше 70% випускників успішно проходять випробування на відбіркових олімпіадах у вузах України. Щороку з вищих учбових закладів педагогічний колектив одержує листи-подяки за ґрунтовну підготовку випускників та їх активну громадську позицію.


Опубліковано на сайті: 31.05.2007

Карта сайту

Фотогалерея

http://pro.zhytomir.info
Що Ви знаєте про своє рідне місто?


Про Житомир і не тільки...


Украинский портАл