Школа №25 ім. М.О.Щорса м.Житомира
 Українська версіяРусская версия17.02.19 3:44  
Колектив ліцею > Кафедра вчителів початкових класів та груп подовженого дня

Рудківська Катерина Анатоліївна - вчитель 1 категорії.

Проблемна тема, над якою працює вчитель: «Використання різних форм роботи по формуванню та удосконаленню обчислювальних навичок у молодших школярів».


Початковий курс математики є складовою частиною у системі неперервної математичної освіти, узгоджується з дошкільною та базовою освітою. Вивчення математики в початковій школі повинно забезпечити оволодіння учнями знаннями, уміннями та навичками; розвиток дітей, необхідний для подальшого вивчення предмету.

Одним із головних завдань, визначених шкільною програмою з математики для початкових класів, є формування обчислювальних навичок. Його реалізація вимагає від вчителя створення на уроках математики таких умов, які б забезпечували активність кожного учня незалежно від рівня його навчальних досягнень. Для цього необхідно враховувати індивідуальні особливості маленьких школярів, зробити кожного учня суб’єктом навчального процесу.

Вчитель у своїй роботі з даного питання використовує наступні форми роботи:

  • опрацювання табличних випадків додавання і віднімання, множення та ділення;
  • укрупнення дидактичної одиниці засвоєння знаків;
  • використання опорних схем як алгоритму міркування і доказу;
  • динамічні ігри;
  • творчі та логічні вправи.

Склад кафедри вчителів початкових класів та груп подовженого дня:
Лісневська О.С. (завідувач кафедри), Баранова Л.І., Горбачевська Ж.О., Деркач Л.І., Колесник Т.І., Литвин Є.М., Лісовська Г.А., Малецька Л.С., Немировська Т.С., Петрова О.Л., Рудківська К.А., Рюміна Т.К., Савицька А.С., Ставська Н.Г., Цибуля О.В., Черникова І.І., Шидловська Н.В., Шостаківська Є.М., Щуліпенко Р.М.


Опубліковано на сайті: 31.05.2007

Карта сайту

Фотогалерея

http://pro.zhytomir.info
Що Ви знаєте про своє рідне місто?


Про Житомир і не тільки...


Украинский портАл