Школа №25 ім. М.О.Щорса м.Житомира
 Українська версіяРусская версия20.02.19 0:00  
Колектив ліцею > Кафедра вчителів хімії, біології, географії, економіки, основ здоров'я
Тарасун Н.П.

Тарасун Наталія Павлівна - вчитель біології, вчитель вищої категорії, Відмінник народної освіти України, вчитель-методист.

Проблемна тема: "Впровадження інтерактивного навчання на уроках біології".


Наталія Павлівна на уроках біології сприяє розвитку дитини, як всебічно розвинутої особистості, співпраці учня і вчителя, де учень і вчитель є рівноправними суб'єктами навчання, розвитку пізнавальної активності дитини на уроках. Вчить учнів включатися в ділове спілкування, критично мислити, відстоювати власну думку, закладає навички самоосвіти учнів, передає ліцеїстам соціальний досвід.

З цією метою Наталія Павлівна використовує елементи різних інноваційних технологій: кооперованого навчання, адаптивного навчання, технологія проектного навчання, особистісно-зорієнтоване навчання. Використовує на уроках біології інформаційно-блокову систему диференційоване навчання з допомогою методу динамічних груп з використанням конспекту та системи дидактичного матеріалу.

Девіз її роботи: "Пробудити інтерес, схвилювати учнів, пригадати те, що вони знають, для усвідомлення змісту нової інформації"".

І це приносить вагомі результати. Наталія Павлівна є активним членом творчої групи вчителів біології міста та області. А її учні щорічно є переможцями і призерами І - IV турів олімпіад з біології.

Наталія Павлівна неодноразово відзначена грамотами міського та обласного відділів освіти, грамотою Міністерства освіти України.

Склад кафедри вчителів хімії, біології, географії, економіки, основ здоров'я:
Ковальчук С.Д. (завідувач кафедри), Буданова В.П., Войналович С.В., Кесслєр Т.В., Кравець Н.М., Тарасун Н.П.


Опубліковано на сайті: 31.05.2007

Карта сайту

Фотогалерея

http://pro.zhytomir.info
Що Ви знаєте про своє рідне місто?


Про Житомир і не тільки...


Украинский портАл