Школа №25 ім. М.О.Щорса м.Житомира
 Українська версіяРусская версия19.02.19 23:52  
Колектив ліцею > Кафедра вчителів початкових класів та груп подовженого дня
Цибуля О.В.

Цибуля Оксана Володимирівна - вчитель 1-ї категорії.

Проблемна тема: «Розвиток уяви та творчих здібностей молодших школярів».


У своїй роботі вчитель керується принципами гуманізації, поваги до особистості кожної дитини, віри в її можливості. Важливою умовою шкільного навчання є формування пізнавальних інтересів молодших школярів, розвиток творчої уяви і фантазії. Систематизації і розвитку розвивального впливу служить впровадження курсу «Розвиваючих ігор».

Найефективнішим способом навчити дитину мислити творчо є гра. Правильно підібрані і організовані ігри, логічні задачі сприяють всесторонньому, гармонійному розвитку школярів. Інтерес до гри, до розв'язання задач, що вимагають активного мислення, з'являється не завжди і не у всіх дітей зразу, і тому пропонувати такі ігри треба поступово, не здійснюючи тиск на дітей, дотримуючись принципу від простого до складного. Ігри та завдання класифікуються за впливом на розвиток найважливіших пізнавальних процесів.

Основні напрямки роботи:

  • розвиток образного мислення;
  • тренування логічного мислення;
  • розвиток сенсорних здібностей;
  • тренування пам’яті;
  • розвиток уваги;
  • розвиток уяви та творчих здібностей.

Основними показниками творчих здібностей є швидкість і гнучкість думки, сміливість, оригінальність, точність, допитливість.

Курс «Розвиваючі ігри» дозволяє детально і послідовно вирішувати проблему розвитку творчих здібностей для того, щоб вдосконалити мету кожного уроку з усіх предметів в початкових класах. Діти з радістю і задоволенням працюють над логічними задачами, вправляються у розвитку уваги, пам’яті, творчості, уяви.

Склад кафедри вчителів початкових класів та груп подовженого дня:
Лісневська О.С. (завідувач кафедри), Баранова Л.І., Горбачевська Ж.О., Деркач Л.І., Колесник Т.І., Литвин Є.М., Лісовська Г.А., Малецька Л.С., Немировська Т.С., Петрова О.Л., Рудківська К.А., Рюміна Т.К., Савицька А.С., Ставська Н.Г., Цибуля О.В., Черникова І.І., Шидловська Н.В., Шостаківська Є.М., Щуліпенко Р.М.


Опубліковано на сайті: 31.05.2007

Карта сайту

Фотогалерея

http://pro.zhytomir.info
Що Ви знаєте про своє рідне місто?


Про Житомир і не тільки...


Украинский портАл